پشم سنگ بلانکت

 
پشم سنگ ماده ای غیر فلزی است که از فیبر های بسیار نازک سنگ های آتش فشانی مانند بازالت و دولومیت تشکیل میشود و در میان خانواده عایق های الیافی دارای خواص عایق حرارتی و صوتی مناسبی بوده و ضد آتش و نسوز می باشد.
پشم سنگ محصول این شرکت با چگالی، ضخامت و ابعاد متنوع ارائه میگردد و شامل انواع پشم سنگ خام فله، صفحه ای، لوله ای، پتویی، لحافی و بلانکت بدون روکش و یا با انواع روکش میباشد.
محصولات پشم سنگ ما
انواع: فله ای، پتویی، لحافی، لوله ای، پنل و بلانکت.
چگالی: از 30 تا 150 کیلوگرم بر متر مکعب.
ضخامت: از 25 تا 100 میلیمتر.
کاربرد: عایق کاری دیواره های ساختمان بعنوان عایق حرارتی و صوتی، عایق کاری حرارتی صنایع پالایشگاهی و نفت و گاز، خطوط لوله دما بالا، کوره ها، اجاق ها، پاتیل ها و مخازن حرارتی.
انواع روکش: انواع کاغذ کرافت، انواع روکش آلومینیوم، ورق آلومینیوم و توری آلومینیومی.
مزایای پشم سنگ: محدوده دمای کاری بالا تا 700 درجه سانتیگراد، اماکن سفارش در ابعاد و چگالی های متنوع، خاصیت ضد آتش، عایق حرارتی و صوتی قوی.

تفاوت پشم سنگ و پشم سرباره: 
تفاوت اصلی پشم سنگ و پشم سرباره در ماده تشکیل دهنده است. در تولید پشم سنگ با کیفیت، از 97 درصد سنگ بازالت و دولومیت بعنوان ماده اصلی استفاده می گردد در صورتیکه در تولید پشم سرباره، ناخالصی سرباره کوره ذوب آهن جایگزین بازالت شده و در نتیجه پشم سرباره خواص عایقی به مراتب کمتر و متعاقبا قیمت کمتری دارد. 
 
 
 
تهران،خیابان جمالزاده شمالی،پلاک336،طبقه اول،واحد3 02166127668info@ po-insulation.com

پارس اوکسین

عایق های الاستومری (سلول بسته) ODER-FLEX تولید شده با مدرنترین تکنولوژی روز دنیا با مشارکت و تحت لیسانس شرکت K-FLEX ایتالیا در کشور ترکیه بصورت رول و لوله که این عایق ها در صنایع مختلف اعم از سیستم های حرارتی و برودتی ساختمانی...

خبرنامه داخلی

Enter your email to join our mailing list