پلی اورتان صفحه ای

 
عایق های پلی یورتان، از خانواده عایق های سلولی بسته و صلب بوده و از جمله عایق های سرد محسوب می شود. از پلی یورتان بیشتر در خطوط انتقال مایعات، تانک ها و مخازن، مراکز نگهداری سرد و سردخانه ها، خنک کننده ها و فریزرها استفاده می شود. یکی از کاربردهای اصلی پلی یورتان، عایق مورد استفاده در ساندویچ پنل ها است. .عایق های پلی یورتان(PUR) ، بسیار با عایق های پلی ایزوسیانورات (PIR) مشابهند و خواص و ترکیب شیمیایی تقریبا یکسانی دارند.
عایق های پلی یورتان محصول این شرکت در شکل های پیش ساخته تخته ای، لوله ای هستند. همچنین پلی یورتان را می توان در محل تزریق یا اسپری کرد.
 
محصولات فوم پلی یورتان ما
انواع: تخته ای، لوله ای و پاششی.
چگالی: قابل ارائه در چگالی های مختلف بنا به سفارش و محل استفاده. ( از 30 تا 700 کیلوگرم بر متر مکعب)
کاربرد: عایق کاری سیستم های کرایوجنیک (فوق سرد)، مناسب برای ساندویچ پنل ها، عایقکاری مخازن بزرگ و خطوط لوله بسیار حجیم، عایقکاری مقاطع پیچیده و مکان هایی که دسترسی به آنها مشکل است، عایق کاری ساپورت های تحت فشار زیر لوله. 
 
 
تهران،خیابان جمالزاده شمالی،پلاک336،طبقه اول،واحد3 02166127668info@ po-insulation.com

پارس اوکسین

عایق های الاستومری (سلول بسته) ODER-FLEX تولید شده با مدرنترین تکنولوژی روز دنیا با مشارکت و تحت لیسانس شرکت K-FLEX ایتالیا در کشور ترکیه بصورت رول و لوله که این عایق ها در صنایع مختلف اعم از سیستم های حرارتی و برودتی ساختمانی...

خبرنامه داخلی

Enter your email to join our mailing list